Novinky

Pravidla akce 2+1

PRAVIDLA NÁKUPNÍ AKCE „2+1 zdarma”

 Článek 1.

 1. Společnost [Obchodní společnost Lunár Wear, s.r.o.], IČO: [05919461], se sídlem [Československé armády 1123/19, Poděbrady III, 290 01] („Společnost“), pořádá prodejní akci s názvem „[2+1 zdarma]“ („Akce“).
 2. Předmětem tohoto dokumentu je úplná úprava pravidel („Pravidla“) Akce. Tato Pravidla jsou jediným dokumentem, který závazně upravuje pravidla Akce. Tato Pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků uveřejněných stejně jako tento dokument.

Článek 2.

 1. Akce se uskuteční v období od [10.06.2024] do [30.06.2024] na e-shopu [Bodymo.cz] s tím, že nabídka vztahující se k Akci je platná jen ve stanoveném období.

Článek 3.

 1. Účastníkem Akce může být fyzická i právnická osoba, která je konečným zákazníkem a která splní další podmínky uvedené v těchto Pravidlech („Zákazník“). Akce není určena osobám, které zboží zařazené do Akce kupují za účelem dalšího prodeje.
 2. Do Akce budou zařazeni pouze ti Zákazníci, kteří splní všechny stanovené podmínky Akce. Společnost si vyhrazuje právo kdykoli dle svého uvážení posoudit splnění stanovených podmínek jednotlivými Zákazníky a Zákazníky nesplňující podmínky uvedené v těchto Pravidlech dle své úvahy z Akce vyloučit.

Článek 4.

 1. Zákazník se do Akce zapojí tak, že v době a místě konání Akce dle článku 2 Pravidel zakoupí v rámci jednoho nákupu set [tří/3] produktů [označených symbolem 2+1] („Nákup“).
 2. Zákazník získá nejlevnější ze [tří/3] produktů v rámci Nákupu zadarmo.
 3. Každý Zákazník se může Akce zúčastnit opakovaně, vždy však při splnění všech podmínek účasti dle těchto Pravidel.
 4. Společnost má výlučné právo posoudit splnění stanovených podmínek Akce jednotlivými Zákazníky. Společnost je oprávněna s konečnou platností vyloučit Zákazníka v případě, že bude mít podezření, že se Zákazník dopustil podvodného jednání nebo jiného jednání, které je v rozporu s dobrými mravy. Toto rozhodnutí o vyloučení Zákazníka je konečné, bez možnosti odvolání.

Článek 5.

 1. Tato Pravidla budou po celou Dobu konání Akce dostupná na webové stránce [https://www.bodymo.cz/nase-novinky/pravidla-akce-2-1/].
 2. Společnost je možné v souvislosti s Akcí kontaktovat též na e-mailové adrese či telefonním čísle uvedených na webové stránce [www.bodymo.cz].
 3. Účast v Akci je dobrovolná. Účastí v Akci vyjadřuje Zákazník svůj souhlas s těmito Pravidly a zavazuje se je plně dodržovat. Práva a povinnosti vznikající v souvislosti s Akcí, která nejsou upravená v těchto Pravidlech, se řídí právními předpisy České republiky.
 4. Společnost si vyhrazuje právo změnit podmínky Akce či dobu jejího trvání bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to bez jakýchkoliv nároků Zákazníků vůči Společnosti. Každá taková změna Pravidel či Akce bude vyhlášena stejným způsobem jako tato Pravidla. Změny bude Společnost provádět pouze z mimořádných důvodů, zejména v reakci na okolnosti mimo přiměřenou kontrolu Společnosti, včetně technických či právních důvodů, a za podmínky, že Společnost bude vždy usilovat o minimalizaci dopadu na Zákazníky.
 5. Při uplatňování práv z vadného plnění (reklamace) u zboží v rámci této Akce se postupuje podle platné právní úpravy obsažené zejména v zákoně č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, v zákoně č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, a podle platného reklamačního řádu Společnosti.
 6. Při odstoupení Zákazníka od smlouvy bude Zákazníkovi vrácena kupní cena a odstoupení od kupní smlouvy Zákazníkem se vždy realizuje na set všech produktů zakoupených v rámci Nákupu.
 7. Slevy a jiné výhody v rámci této Akce nelze kombinovat s jakýmikoliv jinými slevami, jinými prodejními akcemi.
 8. Orgánem oprávněným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů vzniklých v souvislosti s účastí Zákazníka, který je fyzickou osobou – spotřebitelem, v této Akci je Česká obchodní inspekce, na jejíchž webových stránkách (coi.cz) Zákazník nalezne mimo jiné údaje o způsobu a podmínkách mimosoudních řešení sporů, když toto řízení může být zahájeno pouze na základě návrhu Zákazníka a poté, když se mu nepodaří spor vyřešit přímo se Společností. Formulář návrhu na zahájení řízení o mimosoudním řešení spotřebitelského sporu je dostupný na internetových stránkách České obchodní inspekce.
 9. Zákazník, který je fyzickou osobou – spotřebitelem, má dále právo zahájit mimosoudní řešení sporu online prostřednictvím platformy ODR dostupné na webové stránce https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=CS. Postup mimosoudního řešení sporu není mediací podle zák. č. 202/2012 Sb., o mediaci, ani rozhodčím řízením podle zák. č. 216/1994 Sb., o rozhodčím řízení a výkonu rozhodčích nálezů, ve znění pozdějších předpisů, a jeho využitím není dotčeno oprávnění Zákazníka obrátit se se svým nárokem na Českou obchodní inspekci či na soud.

 

Najdi svoje vysněné legíny. Máš krásné tvary, tak je hýčkej legínami, které ti dokonale sednou a neomezí v pohybu.

Najít dokonalé legíny může být náročné. Existuje tolik možností a proměnných, které vás zmást. Zasloužíš si legíny, které tě nesklamou a budou tě provázet po mnoho let. Proto jsme ti to usnadnili a připravili průvodce legínami. Užij si ho!

Představ si to. Legíny, které perfektně sednou a přiléhají k tělu jako druhá kůže. Žádné sklouzávání, žádné nepohodlí. Soustředíš se na svůj výkon. Jsi to jen ty a tvůj cíl. Moc dobře víme, že je obtížné najít sportovní oblečení, které tě podpoří a odolá i extrémním tréninkovým podmínkám. Proto jsme ti to usnadnili a připravili tento průvodce legínami. Vysoký pas nebo střední pas, kompresí nebo elastický materiál - mysleli jsme na všechno! Usaď se, oddechni si a najdi své vysněné legíny.

Obrázek1 najdi leginy

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ STŘIH?

 • Vysoký pas (403)

Vysoko pasované legíny NEBBIA vždy poskytují skvělou podporu a krytí. S pevným sedem kolem pasu a dolní části zad by měly zůstat na svém místě bez ohledu na to, jak náročný je trénink.

 

 • Střední pas (543)

Legíny NEBBIA se středním pasem jsou ideální pro předvedení tvých vyrýsovaných svalů, na kterých jsi tvrdě pracovala. Vždy mají ikonický pás NEBBIA s technologií, která je udržuje na svém místě, díky malým silikonovým "N" na vnitřní straně.

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ MATERIÁL?

 • INTENSE (834, 840)

Kompresní materiál vyvíjí tlak na konkrétní část těla, což zlepšuje prokrvení a transport kyslíku. Účinněji odstraňuje mléčnou kyselinu, což napomáhá rychlejšímu zotavení. Navíc snižuje riziko zranění kloubů a svalů. Kompresní materiál je odolný, pružný a účinně odvádí pot.

 • POWER (443, 403)

POWER je vyrobený z 80% polyamidu a 20% elastanu, což ho dělá dostatečně pevným a zároveň se dokonale přizpůsobuje tvému tělu a pohybům. Je certifikovaný OEKO-TEX a má hodnocení UPF 50+. Navíc nese ochrannou známku LYCRA, která je exkluzivní pro výrobky s elastanovými vlákny od nejznámější značky na světě.

 • RECYKLOVANÝ (543, 546)

Recyklovaný polyester získaný z oceánového plastu nabízí odolnost a vlastnosti odvádění vlhkosti. Navíc odolává vyblednutí a zabraňuje hromadění mikroorganismů. K elastanu je přidáván do sportovního oblečení vyrobeného z tohoto materiálu, což zvyšuje flexibilitu. Je měkký, příjemný na dotek a dokáže se natahovat a stahovat bez poškození.

 Obrázek2 najdi leginy

JAK VYBRAT FITNESS LEGÍNY NA TVÉ AKTIVITY

 • Běh (402)

Vyber si legíny, které odvádí pot, mají reflexní designové prvky a chytré kapsy.

 • HIIT (840, 543)

Vyber si legíny s pevným ikonickým pásem NEBBIA, aby během rychlého trénink zůstaly na místě. (840).

 

 • Posilovna (443, 403)

Vyber si legíny s vysokým pasem, které jsou elastické, mají 4-way strech a neprosvítající materiálem.

 

JAK VYBRAT SPRÁVNÉ ELEMENTY?

 

 • Ikonicý NEBBIA lampas (834, 546)

Není to jen nápadný designový prvek, ale také funkční optická iluze, která krásně tvaruje a prodlužuje nohy.

 

 • Kapsy (402)

Některé z našich legín NEBBIA mají strategicky umístěné chytré kapsy, kam si můžeš dát během dlouhých tréninkových mobil a klíče.

 • Reflexní prvky (403)

Detaily, které září ve tmě nebo se odrážejí od světla, jsou vhodné pro ranní a a večerní tréninky, kdy je viditelnost nízká.

 • Efekt "scrunch butt" + push up (843)

Scrunch butt efektem je oblíbeným detailem, který krásně vytvaruje tvoje křivky a podpoří tvé pozadí.

 

 • Síťovina (843, 443)

Dýchatelná síťovina nejen dodává styl, ale také pomáhá odvádět pot a vlhkost, takže tě bude během tréninku chladit.

 • "Pocit druhé kůže" (402, 403)

Všechny NEBBIAlegíny mají ten "pocit druhé kůže", který zvyšuje tvoji výkonnost a pomáhá svalům se zotavit.

Obrázek3 najdi leginy

 

Důkladný výběr správné velikosti, střihu, materiálu a funkcí ti umožní dosáhnout maximálního pohodlí, podpory a stylu při každé aktivitě. Bez ohledu na to, zda jdeš do posilovny nebo na HIIT trénink, NEBBIA ti nabízí širokou škálu legín, které splní tvé očekávání.

Najdi si své vysněné legíny a zažij ty nejlepší tréninky s legínami, které budou makat s tebou, ne proti tobě. Zasloužíš si legíny, které tě nejen podpoří, ale také vydrží dlouhá léta a zůstanou s tebou na každém kroku. YES YOU CAN.

 

Energetická síla: Kolekce Nebbia Intense pro intenzivní styl života- bodymo.cz

Nebbia je známá značka oblečení a sportovních doplňků, která se v posledních letech stala jednou z předních značek ve fitness průmyslu. Jejich nejnovější kolekcí, najdeš jí na našem eshopu BODYMO.cz, která zapůsobila na mnohé, je kolekce s názvem „Intense“. Tato kolekce přináší kombinaci stylu, pohodlí a výkonnosti pro každodenní cvičení.

 

Kolekce Nebbia Intense se vyznačuje moderním designem a výjimečnou kvalitou materiálů. Sportovní legíny, topy, mikiny a ostatní kousky této kolekce jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort a svobodu pohybu. Kolekce je dostupná v různých barvách a vzorech, což umožňuje zákazníkům vyjádřit svoji individualitu a styl.

 

Nebbia Intense není jen o stylu, ale také o podpoře aktivního životního stylu. Oblečení je navrženo tak, aby zdůraznilo svaly a tvar těla, což posiluje sebevědomí jednotlivce a zároveň mu umožňuje volný pohyb. Bez ohledu na to, zda se jedná o intenzivní trénink v posilovně nebo cvičení na józe, kolekce Intense je určena pro každého, kdo si chce udržet zdravý a aktivní životní styl.

 

Výběr je opravdu velmi bohatý. Vybírat si umíte mezi různými styly a kousky, kde najdete funkční legíny, pohodlné tepláky či oblíbený crop top a rozhodně za zvážení stojí i mikina, která je vyrobena z prodyšných a měkkých materiálů, které udržují teplo a zajišťují pohodlné vrstvení. V letních vedrech bude vaším parťákem zase sportovní podprsenka a k ní šortky, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatečnou oporu a zároveň se pohodlně nosily během cvičení.

 intense obrazek 1 kopie                                                                                                            intense obrazek 2 kopie

 

 

Jedním z nejpopulárnějších kousků v kolekci Intense jsou naše legíny, které jsou vyrobeny z elastického a prodyšného materiálu, který se přizpůsobuje vašim pohybům a zajišťuje pohodlí během tréninku. Legíny mají často výrazné detaily, jako jsou struktury, zipy nebo vzory, které přidávají styl.

Legíny a crop topy jsou super dvojkou při cvičení. Kolekce Intense nabízí různé druhy triček a crop topů, které se hodí pro různé typy cvičení. Najdete zde sportovní tričko s podporou prsu pro intenzivní cvičení, crop topy pro stylový vzhled, ale také volněji střižené topy pro snadnější trénink.

                  

 intense obrazek 3                                                             intense obrazek 4 kopie

Co se týče vlastností této kolekce, tak u nás je klíčová:

 

1.Kvalita a udržitelnost: Jedním z hlavních prvků, který se odráží v kolekci Intense, je použití technicky vyspělých materiálů. Nebbia se neustále snaží inovovat a zlepšovat své produkty, a proto se zaměřuje na použití materiálů, které jsou elastické, rychleschnoucí a prodyšné. Tyto vlastnosti zajišťují, že oblečení z kolekce Intense zůstává suché a pohodlné i během intenzivního tréninku.

Kolekce Intense je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které jsou elastické, prodyšné a rychleschnoucí. Tyto vlastnosti zajišťují maximální pohodlnost a svobodu pohybu během cvičení.

 

2.Ergonomický střih:

Oblečení z kolekce Intense je navrženo s důrazem na ergonomii, což znamená, že se přizpůsobuje tvaru těla a zdůrazňuje jeho kontury. Tento střih nejenže zajišťuje stylový vzhled, ale také podporuje svalovou definici a sebevědomí.

 

3.Výrazné detaily:

Kolekce Intense je obohacena o výrazné detaily, jako jsou struktury, zipy, přezky a vzory. Tyto prvky přidávají unikátní vzhled a šmrnc každému kousku oblečení.

 

4.Funkční prvky:

Oblečení je navrženo s funkčními detaily, které usnadňují trénink. Patří sem kapsy na mobilní telefony, skryté otvory pro sluchátka, pásky na ručník nebo nastavitelné popruhy. Tyto prvky přidávají praktičnost a pohodlí během cvičení.

 

Kolekce Nebbia Intense je určena pro všechny, kdo se věnují sportu a fitness a hledají sportovní oblečení, které jim pomůže dosáhnout jejich cílů. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený sportovec, kolekce Intense vám poskytne oblečení, které vám pomůže cítit se sebevědomě a pohodlně během cvičení.

 

Věříme, že vás tato výjimečná kolekce oslovila. Více informací naleznete na bodymo.cz

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz