Využijte 20% slevy s kódem SUMMER

6 účinných fitness tipů, jak si udržet motivaci v novém roce

landscape

 

Pokud i ty patříš mezi ty, kteří si v novém roce vytyčili své fitness cíle formou novoročního předsevzetí, pak jistě oceníš motivační tipy trenérky Kamči,  které ti na tvé cestě pomohou udržet ten správný směr a potřebnou motivaci na maximum. 

 

1. Krok za krokem, žádné skoky

Prvním, a zároveň nejdůležitějším krokem je uvědomit si, proč chceš do svého života cvičení ve fitku vlastně zařadit. Zpomal a zaměř svou pozornost na plnění vždy jednoho cíle, než se pustíš do odškrtávání toho dalšího. Nikdo z nás není stroj a chtít po tělu splnit všechny cíle najednou ti může přinést spíše stres a oddálení tvého progresu.

 

2. Zůstaň nohama na zemi

Ještě předtím, než si vše naplánuješ, zůstaň nohama na zemi a zohledni své reálné možnosti. Rozděl si předsevzetí do několika menších časových úseků, například měsíců, a nezapomeň si své úspěchy vždy nakonec vyhodnotit. Menší úspěchy se stanou tvou motivací k dalšímu snažení, a další velký úkol tak zvládneš snadněji. 

 

Leginy_Fit_Smart        SPORTY_HERO_CROP_TOPSPORT_-HERO_CROP_TOP_DLOUHY_RUK

 

3. Správný plán je cíl

Promysli si, kolikrát týdně chceš chodit cvičit, jaký typ tréninku zvolíš – jestli je tvým cílem zhubnout, zesílit nebo přidat na objemu – a jestli tě to bude opravdu bavit. Také je důležité si říct, kolik peněz můžeš do cvičení investovat v podobě vstupů, fitness outfitů a dopravy, protože stejně jako nový odraz v zrcadle, ani tyto součásti nejsou zadarmo. Na základě všech těchto faktorů si následně sestav správný tréninkový plán, který bude přizpůsobený přímo tobě na míru.

 

4. Ve dvou se to lépe táhne

A to platí i ve fitku. Najdi si parťáka, který tě v tom nenechá a budete se vzájemně motivovat k lepším výkonům. Zapoj svou drahou polovičku, kamarádku nebo někoho z rodiny, s kým své úspěchy budeš sdílet a oslavovat.

 

SMART_ZIP  FIT_&_SMART_LEGINY02  HERO02

 

5. Kouzlo studené vody

Určitě zaznamenáváš „velký boom” týkající se otužování. Sociální sítě jsou plné lidí, kteří si našli zálibu v koupání se ve studených přírodních vodách nebo ledových domácích sprchách. A vědí, co dělají! Otužováním posílíš nejen svou imunitu a tělesnou zdatnost, ale také podpoříš odbourávání přebytečných tuků v těle. Navíc vystoupíš ze své komfortní zóny a postavíš se výzvě, která ti půjde mnohem lépe překonat v těch správných plavkách!

 

PLAVKY_01 PLAVKY_02  PLAVKY_03

 

6. Nezapomeň se odměnit

Zase oblečeš kousky, které ti tak dlouho leží ve skříni, váha ti ukázala menší číslo, nebo tě konečně povýšili v práci? Odměň se, zasloužíš si to! Hezký doplněk do šatníku nebo tvé oblíbené jídlo může být skvělou motivací dále pokračovat ve svých cílech. Ne nadarmo se přece říká, že bez práce nejsou koláče.

 

 

kamila

FITNESS TRENÉRKA KAMILA PAVLÍČKOVÁ

Instagram: kamila_pavlickova
Facebook: Kamila Pavlíčková - Fitness
 

 

 

 

leginy TOPY  mikiny

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz