Nová kolekce Nebbia ALOHA BABE

Nová mini kolekce Aloha Babe

 

s příchodem srpna Vám konečně můžeme oznámit, že zahajujeme prodej nové mini kolekce ALOHA BABE inspirované teplými letními dny strávenými na Havajských ostrovech. Zároveň jsme hrdí, že můžeme přispět touto kolekcí k vytvoření lepšího, čistšího světa díky použití inovativních materiálů z recyklovaných plastů.

 

1

 

Kolekce představuje nový design tvořený z červených havajských ibiškových květů a zelených palmových listů na černém podkladu. Tento potisk Vás naladí na tu správnou prázdninovou pohodu a budete se cítit jako na dovolené na Havaji.

Aloha Babe kolekce uvádí nový styl legín, inspirovaný klasickým Nebbia stylem s gumou v pase nesoucí Nebbia logo. Legíny jsou ojedinělé v použití černé síťoviny na průřezech na kolenou. Kromě toho, že se kůži skrz síťovinu lépe dýchá, se v ní také lépe pohybuje a to i díky obsahu elastanu. Dalším kouskem kolekce je sportovní podprsenka, která Vás určitě zaujme svým neobvyklým designem zad, kde se proplétají úzká vzorovaná ramínka s černými širšími ramínky. Podprsenka je multifunkční a můžete jí doplnit vzorovanými Aloha Babe Brazilkami, které dohromady vytváří úžasné plavky, bez kterých se na žádném koupání neobejdete. Nebo spodek brazilek můžete zkombinovat s černou bikinovou podprsenkou ze starší kolekce.

 

phpThumb_generated_thumbnailphpThumb_generated_thumbnail (1)phpThumb_generated_thumbnail (2)

 

Jak už jsme zmínili na začátku článku, kolekce se zaměřuje hlavně na ekologii. Podobně jako dřívější kolekce SEAQUAL™️ využívá kolekce ALOHA BABE technologii, která mění odpad v oceánu, PET lahve, na vločky a vytváří tak 100% polyesterové vlákno. Například k vytvoření jedněch legín je zapotřebí osm plastových lahví. Ve spojení se španělskou společností SEAQUAL™️, která spolupracuje s rybáři, mimovládními organizacemi, místní komunitou a úřady, můžeme získávat plastový odpad a vyčistit tak naše oceány.

 

13c5473ca33f4689c9926fa59d7ae369

 

V Nebbii nám záleží na této planetě, a proto chceme přispět k boji za čistotu našich oceánů, které jsou nezbytnou součástí našeho života. Touto kolekcí pokračujeme v našem postupném snižování odpadu, který produkujeme. A i nadále se budeme snažit více minimalizovat a recyklovat.

 

Přidej se k nám a pomoz planetě rozkvést.

 

#alohababe

 

S láskou Váš Nebbia PragueTM Team

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz