Využijte 20% slevy s kódem SUMMER

Najdi svoje vysněné legíny. Máš krásné tvary, tak je hýčkej legínami, které ti dokonale sednou a neomezí v pohybu.

Najít dokonalé legíny může být náročné. Existuje tolik možností a proměnných, které vás zmást. Zasloužíš si legíny, které tě nesklamou a budou tě provázet po mnoho let. Proto jsme ti to usnadnili a připravili průvodce legínami. Užij si ho!

Představ si to. Legíny, které perfektně sednou a přiléhají k tělu jako druhá kůže. Žádné sklouzávání, žádné nepohodlí. Soustředíš se na svůj výkon. Jsi to jen ty a tvůj cíl. Moc dobře víme, že je obtížné najít sportovní oblečení, které tě podpoří a odolá i extrémním tréninkovým podmínkám. Proto jsme ti to usnadnili a připravili tento průvodce legínami. Vysoký pas nebo střední pas, kompresí nebo elastický materiál - mysleli jsme na všechno! Usaď se, oddechni si a najdi své vysněné legíny.

Obrázek1 najdi leginy

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ STŘIH?

 • Vysoký pas (403)

Vysoko pasované legíny NEBBIA vždy poskytují skvělou podporu a krytí. S pevným sedem kolem pasu a dolní části zad by měly zůstat na svém místě bez ohledu na to, jak náročný je trénink.

 

 • Střední pas (543)

Legíny NEBBIA se středním pasem jsou ideální pro předvedení tvých vyrýsovaných svalů, na kterých jsi tvrdě pracovala. Vždy mají ikonický pás NEBBIA s technologií, která je udržuje na svém místě, díky malým silikonovým "N" na vnitřní straně.

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ MATERIÁL?

 • INTENSE (834, 840)

Kompresní materiál vyvíjí tlak na konkrétní část těla, což zlepšuje prokrvení a transport kyslíku. Účinněji odstraňuje mléčnou kyselinu, což napomáhá rychlejšímu zotavení. Navíc snižuje riziko zranění kloubů a svalů. Kompresní materiál je odolný, pružný a účinně odvádí pot.

 • POWER (443, 403)

POWER je vyrobený z 80% polyamidu a 20% elastanu, což ho dělá dostatečně pevným a zároveň se dokonale přizpůsobuje tvému tělu a pohybům. Je certifikovaný OEKO-TEX a má hodnocení UPF 50+. Navíc nese ochrannou známku LYCRA, která je exkluzivní pro výrobky s elastanovými vlákny od nejznámější značky na světě.

 • RECYKLOVANÝ (543, 546)

Recyklovaný polyester získaný z oceánového plastu nabízí odolnost a vlastnosti odvádění vlhkosti. Navíc odolává vyblednutí a zabraňuje hromadění mikroorganismů. K elastanu je přidáván do sportovního oblečení vyrobeného z tohoto materiálu, což zvyšuje flexibilitu. Je měkký, příjemný na dotek a dokáže se natahovat a stahovat bez poškození.

 Obrázek2 najdi leginy

JAK VYBRAT FITNESS LEGÍNY NA TVÉ AKTIVITY

 • Běh (402)

Vyber si legíny, které odvádí pot, mají reflexní designové prvky a chytré kapsy.

 • HIIT (840, 543)

Vyber si legíny s pevným ikonickým pásem NEBBIA, aby během rychlého trénink zůstaly na místě. (840).

 

 • Posilovna (443, 403)

Vyber si legíny s vysokým pasem, které jsou elastické, mají 4-way strech a neprosvítající materiálem.

 

JAK VYBRAT SPRÁVNÉ ELEMENTY?

 

 • Ikonicý NEBBIA lampas (834, 546)

Není to jen nápadný designový prvek, ale také funkční optická iluze, která krásně tvaruje a prodlužuje nohy.

 

 • Kapsy (402)

Některé z našich legín NEBBIA mají strategicky umístěné chytré kapsy, kam si můžeš dát během dlouhých tréninkových mobil a klíče.

 • Reflexní prvky (403)

Detaily, které září ve tmě nebo se odrážejí od světla, jsou vhodné pro ranní a a večerní tréninky, kdy je viditelnost nízká.

 • Efekt "scrunch butt" + push up (843)

Scrunch butt efektem je oblíbeným detailem, který krásně vytvaruje tvoje křivky a podpoří tvé pozadí.

 

 • Síťovina (843, 443)

Dýchatelná síťovina nejen dodává styl, ale také pomáhá odvádět pot a vlhkost, takže tě bude během tréninku chladit.

 • "Pocit druhé kůže" (402, 403)

Všechny NEBBIAlegíny mají ten "pocit druhé kůže", který zvyšuje tvoji výkonnost a pomáhá svalům se zotavit.

Obrázek3 najdi leginy

 

Důkladný výběr správné velikosti, střihu, materiálu a funkcí ti umožní dosáhnout maximálního pohodlí, podpory a stylu při každé aktivitě. Bez ohledu na to, zda jdeš do posilovny nebo na HIIT trénink, NEBBIA ti nabízí širokou škálu legín, které splní tvé očekávání.

Najdi si své vysněné legíny a zažij ty nejlepší tréninky s legínami, které budou makat s tebou, ne proti tobě. Zasloužíš si legíny, které tě nejen podpoří, ale také vydrží dlouhá léta a zůstanou s tebou na každém kroku. YES YOU CAN.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz