Využij 15% slevu na vše s kódem BODYMO15. Platné do 31.3. Doprava zdarma nad 2000 kč!

Otevření nové prodejny v Praze

Vítáme Vás v novém!

 Otevření nové prodejny Nebbia v OC Westfield Chodov

_RF_4617

 

S radostí Vám oznamujeme, že jsme otevřeli novou kamennou prodejnu v prestižní lokalitě obchodního centra WESTFIELD CHODOV. Po dlouhé době, kdy jsme jako hlavní flagship store měli prodejnu v Galerii Harfa, jsme se rozhodli rozšířit naši pražskou působnost. A co více, v tomto nevyzpytatelném období je podle našeho názoru potřeba šířit radost a motivaci, a nová prodejna pro naše zákazníky byla určitě ta správná volba.

 

_RF_4628_RF_4625

 

Ať už v Praze žijete, či do ní jen dojíždíte, určitě se stavte v této krásné nové prodejně. Zvolili jsme industriální design inspirovaný interiérem fitka. Kombinace materiálů jako kov a dřevo krásně podtrhne jednotlivé kousky a vytváří jednoduchý a přehledný prostor pro výběr toho správného fitness či casual oblečení. Překvapíme Vás taky akční testovací zónou stvořenou k vyzkoušení oblečení v pohybu. A bez čeho určitě nemůžete odejít jsou fitness kousky ze speciální limitovaná kolekce PRAHA, která byla vytvořená právě k příležitosti otevření této nové kamenné prodejny.

 

_RF_3432_RF_4639

 

Neváhejte se za námi stavit! Vyberte si nový trendy kousek, ve kterém určitě zazáříte nejen ve fitku. Nezapomeňte si v něm udělat selfíčko a tagnout nás ve Vašem Instagramovém příspěvku. V naší prodejně se jednoduše budete cítit jako doma.

 

Máme otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hod a jak to u nás vypadá se podívejte na videu níže. 

 

Přijďte a vyzkoušejte!

 

S láskou Váš Nebbia PragueTM Team

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz